RU   UA   EN   DE
ГоловнаПослугиПроектиЛіцензіїКонтакти
Послуги
Послуги → Монтаж

Монтаж

Монтаж 
  • розробка монтажних схем і безпосередньо монтаж обладнання на самому об’єкті автоматизації;
  • прокладання кабельних з’єднань, інтеграція мережевого обладнання та інших компонентів ПТК (програмно технічного комплексу). 
     Монтаж є одним з важливих етапів при реалізації проекту.
Якість цих робіт багато в чому впливає на те, як легко буде відбуватись реалізація самого проекту. Можна впроваджувати інновації і сучасні розробки, купувати дороге обладнання і здійснювати запуск складних виробничих ліній, але тільки якісний монтаж зробить ці заходи ефективними.

     Наша компанія здійснює монтаж систем автоматизації, що поставляються на майданчиках Замовника, при необхідності її стиковки з вже існуючими системами.

     Безпосередньо під час виконання монтажу системи встановлюються шафи (щити), виконується електромонтаж виконавчих механізмів і вимірювальних систем, створення інфраструктури і підключення обладнання до електромережі.

     При монтажі електрообладнання використовуються сучасні рішення (пластикові перфоровані канали, кабельні наконечники, нейлонові стяжки, герметичні кабельні вводи, різні клемні і роз’ємні з’єднувачі і т.п.). 

     Ми гарантуємо виконання якісного монтажу, безпечного для обслуговуючого персоналу.
     На всіх етапах виготовлення шаф виконується наскрізний контроль, по закінченню виконується повна перевірка монтажу. Після закінчення тестування системи здійснюється пуско-налагодження усієї системи з подальшим введенням в експлуатацію.