RU   UA   EN   DE
ГоловнаПослугиПроектиЛіцензіїКонтакти
Послуги
Послуги → Консалтинг

Консалтинг

Консалтинг 
 • попереднє обстеження об’єктів автоматизації підприємств;
 • допомога при створенні технічного завдання;
 • розробка техніко-комерційних пропозицій;
 • складання специфікацій;
 • дистанційні та виїзні консультації;
 • оцінка витрат. 

     Важливою умовою ефективного управляння діяльністю будь-якого підприємства є поява "в потрібному місці і в потрібний час" повної, достовірної та представленої в зручній формі інформації, на підставі якої приймаються оперативні та стратегічні управлінські рішення. Саме цю важливу задачу вирішує інформаційно-технологічний консалтинг (ІТ-консалтинг).

     Фахівці нашої компанії, працюючи на різних підприємствах в відділах «налагодження»  та «технічної підтримки» обладнання (КВП, привідна техніка, промислові контролери, SCADA-системи, мережеве обладнання),  тепер можуть запропонувати свої знання для комплексного вирішення Вашої задачі. Даний вид послуг ми вважаємо важливим напрямком своєї діяльності.

     В нашому розумінні консалтинг – це не просто порада, це професійна робота з результатами, структура яких наперед відома Замовнику. Ми завжди готові втілити в життя наші рекомендації і проекти.

     Співробітники нашої фірми готові надати консультацію як дистанційно (за телефоном або електронною поштою), так і безпосередньо на об’єктах Замовника.

     Роботу над проектом ми починаємо з:

 1. Всеохоплюючого дослідження устаткування підприємства (як нового, так і б/к), намагаючись виявити його реальний технічний стан та  прийняти рішення про можливість його.
 2. Вибору оптимального рішення про здійснення модернізації і розробки технічного завдання з урахуванням вимог, в тісній співпраці з фахівцями підприємства.
 3. Дослідження наявного на підприємстві обладнання щодо можливості його  використання при модернізації. Формування рекомендацій по заміні застарілого обладнання на сучасне.
 4. Розробки техніко-комерційної пропозиції. Вибору апаратного і програмного забезпечення з пропозицією альтернативних варіантів (включаючи можливість використання комплектуючих як закордонних, так і вітчизняних виробників).
 5. Складання специфікації.

     Ресурси нашої компанії дозволяють виробити конкретні рекомендації по впровадженню сучасних технологій в виробництво і забезпечити бездоганне їх виконання.