RU   UA   EN   DE
ГоловнаПослугиПроектиЛіцензіїКонтакти
Послуги
Послуги → Виготовлення шаф автоматизації

Виготовлення шаф автоматизації

Виготовлення шаф автоматизації      Наша фірма за короткий термін виконує монтаж шаф (щитів) у відповідності до проекту Замовника, або відповідно нашому проекту, що розроблений для даного об’єкту. 

     Ми маємо досвід виготовлення наступних шаф (щитів) і пультів оператора:

  • розподільчі – призначені для прийому, розподілу і обліку електроенергії, а також для захисту вихідних ліній від перевантаження і струмів короткого замикання в електричних мережах 220/380 В, 50Гц.
  • автоматики та управління – призначені для управляння будь-якими інженерними системами. Використовуються для регулювання технологічних процесів, управління різноманітними системами, а також вимірювання, сигналізації та захисту.
  • головний розподільчий – призначений для організації вводу, обліку і розподілу енергії, а також для захисту ліній від перевантаження і струмів короткого замикання.

     Виготовлення шаф виконується у відповідності з розробленою технічною і проектною документацією (Замовника, або у відповідності до нашого проекту).

     Монтаж електрообладнання в шафи виконується з використанням сучасних технологій (пластикові перфоровані канали, кабельні наконечники, нейлонові стяжки, герметичні кабельні вводи, різноманітні клемні та роз’ємні з’єднувачі і т.п.).

     На всіх етапах виготовлення шаф виконується наскрізний контроль, по закінченню виконується повна перевірка монтажу.